Pokaż się w dobrym świetle

Koncepcja oświetlenia kościoła franciszkańskiego w Sankt Pölten z 1770 r. W projekcie zastosowano oprawy LED podkreślające ciepłym światłem przede wszystkim ołtarz główny. Oświetlenie skupione zostało na prezbiterium i tabernakulum, gdyż to one są głównymi punktami uwagi, nie tylko podczas liturgii, ale także i podczas zwiedzania.

 

Odpowiednie usytuowanie i nakierowanie opraw pozwoliło ukryć je przed wzrokiem wiernych, zwiększając tym samym komfort widzenia. Światło padające z góry pozwoliło zachować naturalność cieni. W drugiej kolejności skupiono się na oświetleniu naw bocznych, gdzie także kieruje się uwaga wiernych i turystów. Podążając za wzrokiem zwiedzających kolejnym krokiem było oświetlenie przestrzeni nad wejściem, gdzie znajdują się organy. Jako element akcentujący zastosowano podświetlenie łuków nad nawą główną. Projekt i animację w całości wykonano w programie DIALux.

 

Z uwagi na brak dokumentacji architektonicznej projekt sporządzono tylko na podstawie ogólnodostępnych zdjęć obiektu. Animację renderowano za pomocą programu POV-Ray.

 

 


CHMURA TAGÓW

Oświetlenie, Led, Przemysłowe, Iluminacja, Modernizacja oświetlenia, Naświetlacz,Wymiana oświetlenia, Energooszczędne oświetlenie, 

Oświetlenie awaryjne, Projektor led, Projekt oświetlenia, Domofon, Instalacje niskoprądowe, Alarmy, Średnie napięcie, 1kV, Projekt elektryczny, Elektryk, Audyty oświetleniowe, Pomiery elektryczne, Oszczędności

DANE FIRMY

  NIP:
634-00-14-889

 

  KRS:
0000045860

 

  REGON:
271852470 

 

  Numer rejestrowy BDO:
000472903

 

  Obowiązek informacyjny w RODO
Dowiedź się więcej

 

SZYBKI KONTAKT

  Adres:
Stalowa 17 | 41-506 | Chorzów

 

 

Telefon:

tel. 533-814-388

biuro@dadvert.pl  

  

 

E-mail:

Biuro
biuro@dadvert.pl  

 

Reklamacje

reklamacje@dadvert.pl

strony internetowe katowice
Copyright © 2015 | Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka Prywatności
Jesteś naszym 1890981 gościem.