Pokaż się w dobrym świetle

Nowoczesne oświetlenie ulicy Wielickiej w Krakowie. Oświetlenie zrealizowano na oprawach ulicznych LED STREET SMART o mocy 100W, które zastąpiły dotychczasowe oprawy sodowe o mocy 250W (275W z balastem).

 

Specjalna konstrukcja soczewek pozwoliła w pełni wykorzystać dostępny strumień świetlny, co przełożyło się na oszczędności energii elektrycznej wynoszące aż 63,6%. Średnie natężenie oświetlenia na jezdni wyniosło 27 lx, przy spełnieniu wszystkich wymagań normy oświetlenia drogowego. Zastosowane oprawy cechuje wysoka skuteczność świetlna sięgająca 115 lm/W i trwałość wynosząca aż 100-150 tys. godzin, pozwala to uniknąć dodatkowych kosztów związanych z wymianą źródeł światła i konserwacją. Oprawy zapewniają naturalne światło o temperaturze barwowej 4000 K i właściwe oddawanie barw, posiadają stopień ochrony IP65. Oprawy LED STREET SMART dostępne są także z dodatkowymi modułami elektronicznymi, rozszerzającymi ich możliwości:

  • LED STREET SMART CLO – wersja z modułem zapewniającym stały strumień świetlny (CLO – constant light output) przez cały okres eksploatacji oprawy, co przekłada się na dodatkowe 10% oszczędności energii w porównaniu do wersji standardowej.
  • LED STREET SMART DLO – wersja z zaprogramowanym modułem dynamicznie dostosowującym strumień świetlny (DLO – dynamic light output) w zależności od pory dnia i roku, obniżając go w godzinach kiedy przepływ ruchu jest mniejszy, co przekłada się na dodatkowe 25% oszczędności energii w porównaniu do wersji standardowej.
  • LED STREET SMART CLO/DLO – wersja z modułem łączącym zalety obu modułów wspomnianych wcześniej, zapewnia dodatkowe 25-35% oszczędności energii w porównaniu do wersji standardowej.
  • LED STREET SMART IQ – wersja z modułem umożliwiającym bezprzewodową kontrole i diagnostykę każdej oprawy. Dostępne funkcje obejmują: ściemnianie w zakresie 0% - 100%, pomiar temperatury, pomiar rzeczywistego poboru mocy. Wszystkie dane przesyłane są bezprzewodowo do stacji kontrolnej, gdzie są natychmiast dostępne umożliwiając diagnostykę prawidłowej pracy w czasie rzeczywistym, a także pozwala na kontrolę i sterowanie pojedynczymi oprawami. Dodatkowe 25-35% oszczędności energii w porównaniu do wersji standardowej.

CHMURA TAGÓW

Oświetlenie, Led, Przemysłowe, Iluminacja, Modernizacja oświetlenia, Naświetlacz,Wymiana oświetlenia, Energooszczędne oświetlenie, 

Oświetlenie awaryjne, Projektor led, Projekt oświetlenia, Domofon, Instalacje niskoprądowe, Alarmy, Średnie napięcie, 1kV, Projekt elektryczny, Elektryk, Audyty oświetleniowe, Pomiery elektryczne, Oszczędności

DANE FIRMY

  NIP:
634-00-14-889

 

  KRS:
0000045860

 

  REGON:
271852470 

 

  Numer rejestrowy BDO:
000472903

 

  Obowiązek informacyjny w RODO
Dowiedź się więcej

 

SZYBKI KONTAKT

  Adres:
Stalowa 17 | 41-506 | Chorzów

 

 

Telefon:

tel. 533-814-388

biuro@dadvert.pl  

  

 

E-mail:

Biuro
biuro@dadvert.pl  

 

Reklamacje

reklamacje@dadvert.pl

strony internetowe katowice
Copyright © 2015 | Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka Prywatności
Jesteś naszym 1890988 gościem.